Ne Dediler? - Selmin Gök

Eğitime, bir faydası olmayacağı inancıyla başlamıştım. Fakat giderek iletişim alanındaki eksiklerimi gösterdiğini fark ettim. Doğru yaptığım şeylerin, neden doğru olduğunu da bana öğretmiş oldu. Sağlıklı bir iletişimle, hayatın her alanında daha kaliteli ilişkiler kurulabileceğini ve bunun da çeşitli formülleri olduğuna beni inandırdı. Teşekkürler Selmin Gök.

Alp Yiğit ARGAN

Testinium Kaynak Planlama Yöneticisi

Sadece videolardan oluşan bir eğitim programı olsaydı ve canlı buluşmalar olmasaydı, benim için havada kalacak bir sistem olacaktı. Mentor-menti buluşmalarıyla, Selmin Gök’ün canlı buluşmalardaki koçvari yaklaşımıyla; koçluk ve mentorluk teknikleri ayrımına dair detaylandırılmış pek çok doküman, araç olması nedeniyle konuları çok iyi pekiştirdiğimizi düşünüyorum.

Erkin AKBULUT

Testinium Test Çözümleri Mimarı

Nasıl ki iyi bir test mühendisi olmak için doğru teknikler ve metodolojiler kullanmamız önemli, iş dünyasında da iyi bir yönetici olmak için iyi bir koç ve mentor olmayı öğrenmeniz gerekiyor. Selmin Gök ile birlikte, bu yetkinliklerimizi geliştirmek için çok değerli bir yolculuğa çıktık. Doğru teori ve pratikler bizi yönlendirdi. Bu farkındalık ve aldığımız doğru yönlendirme, yarının güçlü ve başarılı yöneticilerinin tohumunu attı.

Mert ÖZBEK

Testinium Test ve Kalite Koçu