Danışman Kadrosu - Selmin Gök

Selmin Gök
(Kurucu Danışman/PCC)

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Selmin Gök, 10 yıllık kurumsal iş yaşamında telekomünikasyon ve eğitim sektörlerinde farklı kademelerde yöneticilik yapmıştır. Daha sonra eğitim danışmanlık sektörüne geçiş yapmış ve 2018 yılında kendi şirketini kurmuştur. Liderlik, Satış ve Takım Koçluğu başta olmak üzere uzman olduğu konularda; eğitim, seminer ve koçluk hizmeti vermektedir.

Bahadır Tonaroğlu
(Yönetim Danışmanı/Mentör)

İTÜ Elektrik Mühendisliği mezunu olan Bahadır Tonaroğlu, 22 yıllık kurumsal iş yaşamında telekomünikasyon ve finans sektörlerinde üst düzey yöneticilik yapmış; 2022 yılı itibariyle geçmiş deneyimlerini danışmanlık sektöründe kullanmaya karar vermiştir. Selmin Gök Eğitim Danışmanlık bünyesinde freelance olarak çalışan Bahadır Tonaroğlu, Çağrı Merkezi Metrikleri ve Finansal Okur Yazarlık Eğitimi, Bütçe Planlama ve Maliyet Yönetimi Danışmanlığı, Tahsilat Süreci Dizaynı, Müşteri Deneyimi Haritası Oluşturma, Kaynak ve Maliyet yönetimi konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.

İlkay Demir

14 senelik kurumsal iş yaşamı deneyiminde, finans sektöründe satış, tahsilat departmanlarında görev almış, takım liderliği yapmış ve eğitim-kalite ekipleri yönetmiştir. 2023 yılı itibarıyla Selmin Gök Eğitim Danışmanlık’ta kadrolu eğitmen ve eğitim koordinatörü olarak çalışmaya başlamıştır. ICF sertifikalı ve profesyonel koç olan İlkay Demir; temel liderlik programları, satış, ikna, müzakere, tahsilat teknikleri ve müşteri ilişkileri yönetimi eğitimlerinde uzmanlaşmıştır.